Úvod » Komentáře zápasů

Referát venku 2. kolo OP

publikováno 04.10.2016 (aktualizováno 12.02.2024)

POPOVICE – TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV 6:1

Šňůra nováčka z Trhového Štěpánova 27 zápasů bez porážky se přetrhla v Popovicích. Domácí tak navázali na dobrý výkon z prvního kola a zúročují tak velkou dřinu z letní přípravy. Popovice začaly velkým tlakem a hned ve 2. minutě po pasu Matušky přeloboval gólmana M. Heřmánek – 1:0. Domácí pokračovali v tlaku a po nacvičené standardní situaci zahrávané Matuškou skóroval na bližší tyči dobře hrající Jakub Hovorka. Hosté hrozili jen střelami, které pokryl P. Heřmánek, nebo šly vedle. Domácí však byli lepší, po pěkných akcích ještě neskórovali Páv ani M. Heřmánek, ale po půlhodině se již Matuška po krásné uličce Šacha radoval – 3:0. Domácí do přestávky stihli ještě pár hezkých akcí včetně zakončení do spojnice tyče a břevna či těsně vedle z přímého kopu.
Do druhého dějství vstoupili aktivněji hosté, ale jejich kombinační hra přinesla ovoce až v 58. minutě Vobeckým po aktivním napadání. To však bylo z jejich strany vše. Od 70. minuty do konce byla evidentně znát lepší fyzická kondice domácích, na hosty se valil jeden útok za druhým, což přineslo ještě tři branky. Když Páv po úniku z poloviny hřiště a následně svým důrazem zvýšil na 5:1. Po šancích Kašpara uzavřel skóre na 6:1 M. Heřmánek z penalty po faulu na Kašpara.

Branky: 2. a 90. (z PK) M. Heřmánek, 80. a 82. Páv, 13. Jakub Hovorka, 31. Matuška – 58. Vobecký. Rozhodčí: Černý. ŽK: 2:2. ČK:85. M. Jakoubek (TŠ). Diváci: 46. Poločas: 3:0. Popovice: P. Heřmánek – D. Kropáček, Chmel, Jiří Hovorka (79. Mrkvička), Kašpar, Kaucký (84. Vilímek), Jakub Hovorka (61. Žížala), Šach, M. Heřmánek, Páv, Matuška (71. Filip). Trhový Štěpánov: Netolický – Jakoubek, Mach, Steiner (76. Krob), Trpišovský, Lachout, Sviták, M. Jakoubek, Vobecký, Červeňák, Adamec.

Kategorie: fotbal

Návštěv: 33193