publikováno 23.11.2016 (aktualizováno 12.02.2024)

TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV – OLBRAMOVICE 1:2

Ve vyrovnaném začátku utkání se po deseti minutách jako první prosadili domácí, kdy po pěkném centru M. Jakoubka se z voleje angličákem trefil Pavel Vobecký. Po tomto gólu se začali herně i pohybově prosazovat hosté, kteří v této fázi zápasu byli lepší a na konci první půle gólem do šatny z přímého kopu z velkého úhlu skórovali Šachem. Domácí po přestávce hru vyrovnali a vypracovali si tři ložené šance, které však trestuhodně neproměnili i díky skvělému brankáři Malíkovi. Na druhé straně šli hráči hostů po brejcích dvakrát sami na brankáře Netolického, ale své šance také neproměnili. Rozhodnutí padlo v nastavení druhé půle, kdy po faulu domácích uprostřed hřiště, hosté rychle rozehráli a po centru z pravé strany, ve zmatku v domácí obraně, doklepl u vzdálenější tyče míč do sítě hostující Petr Vyskočil. Tímto momentem rozhodčí ukončil zápas a hosté si odvezli plný počet bodů, i když by utkání více slušela remíza. Zároveň skončila, po více než roce, neporazitelnost domácího týmu na vlastním hřišti.

"V tomto zápase jsme hráli zatím s nejlepším mužstvem, které bylo pohybově i herně na svoje mládí výborné. Přesto dostat góly v nastavení obou poločasů je trestuhodné a doufám, že se z toho poučíme. Chtěl bych však hráčům poděkovat za bojovnost, se kterou do zápasu nastoupili," dodal k utkání lodivod domácích Zdeněk Kokta.

Branky: 12. Vobecký – 43. Šach, 90. Vyskočil P.

Poločas: 1:1

ŽK: 5:0

Rozhodčí: Rezek

Sestava Trhového Štěpánova:

Netolický – Staněk, J. Jakoubek, Janoušek, Mach – Trpšovský (90. Frühauf), Brožek (46. Marvan), M. Jakoubek (88. Sviták), Lachout (56. Černický) – Vobecký, Červeňák

Sestava Olbramovice:

Malík – Rosol, Košař, Vácha (61. Janoušek), Hrstka, P. Vyskočil, Boukal, Šach, Tůma, Šípek, Macháček

Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery

Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery