Úvod » Komentáře zápasů

Referát venku 8. kolo OP

publikováno 23.11.2016 (aktualizováno 12.02.2024)

ZDISLAVICE – TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV 2:2

Na začátku místního derby se hrál opatrný fotbal, kdy ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu a inkasovat gól. Až ve 30. minutě využil zmatku štěpánovské obrany kapitán Kubálek a nekompromisní střelou pod břevno poslal domácí do vedení. Za pět minut navýšil vedení Zdislavic překvapivou střelou po zemi Oberleuther. V prvním poločase se již nic zásadního nestalo.

V druhém poločase hráči Štěpánova předvedli, že ani dvougólový náskok soupeře nemusí znamenat konec zápasu. Nejprve v 65. minutě snížil střelou za velkým vápnem M. Jakoubek a za deset minut, po ztrátě míče domácích ve středu pole, vyrovnal Vobecký. Do konce utkání měly oba týmy ještě jednu brankovou příležitost, kterou nevyužily a tak utkání skončilo remízou 2:2.

Branky: 30. Kubálek, 35. Oberleutner - 65. M. Jakoubek, 75. Vobecký.

Rozhodčí: Kromka.