Úvod » Komentáře zápasů

Referát venku 10. kolo OP

publikováno 23.11.2016 (aktualizováno 12.02.2024)

DOLNÍ KRALOVICE – TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV 1:3

V prvním poločase byli lepším týmem domácí, čehož dokladem je mnoho obrovských příležitostí. Ty ale zahodili neschopností nebo je zlikvidoval gólman Netolický. Na druhé straně se v brance moc nerozehřál Mir. Dvořák. Zaleknout se mohl pouze při dvou hlavičkách z malého vápna, které však prolétly nad brankou. To Kralovičtí nevyužili několik sólových úniků a dokonce penaltu, kterou poslal Vošický prakticky do rukou gólmana. Jediná branka poločasu tak padla po jedné z pěkných kombinací domácích ve 41. minutě, když střelou z blízkosti k přední tyči zaskočil gólmana Bystričan.

Ve druhé půli postupně získávali převahu Štěpánovští. V 68. minutě ještě dvakrát zachránil Kralovice výbornými zákroky gólman Mir. Dvořák Následující centr do malého vápna a teč Pitelky do vlastní branky již znamenala vyrovnání. A když v 81. minutě proměnil přímý kop z 18 metrů J. Jakoubek v hostující vedení, bylo prakticky rozhodnuto. Domácí aktivity byly již křečovité a nepřinesly větší šanci. Hosté ještě využili jeden z rychlých protiútoků, když si za obranou linií zpracoval míč Hlaváček a bombou stanovil konečné skóre na 1:3.

Branky: 42. Bystričan – 72. vlastní Pitelka, 81. J. Jakoubek, 83. Hlaváček.

Rozhodčí: Konvička.

Poločas: 1:0.

Dolní Kralovice:

Mir. Dvořák – Prchal, Pitelka, Jiří Marušák, Bystričan – L. Jelínek, Vrkoslav, J. Maršoun, Malina (63. Boček) – Rud. Šaman (75. Roháč), Vošický.