Úvod » Komentáře zápasů

Reportáž doma 12. kolo OP

publikováno 23.11.2016 (aktualizováno 12.02.2024)

TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV – VRCHOTOVY JANOVICE 2:5

Domácí hráči v tomto utkání nezachytili začátek a po dvou hrubých chybách v obraně prohrávali po půlhodině hry již 2:0. Přesto za chvíli, po rohovém kopu, hlavou snížil Červeňák na 1:2. Domácí se však nepoučili a po další chybě před prvním poločasem hosté zvýšili na 1:3.

Hned na začátku druhého poločasu po rychlém přechodu do útoku dali hosté na 1:4. Domácím se ještě podařilo snížit Lachoutem po sólu na 2:4, ale hosté si už nenechali utkání zdramatizovat a přidali těsně před koncem zápasu pátou branku na 2:5 a tím bylo utkání rozhodnuto.

„Hosté se na nás dobře připravili, měli rychlé přechody do útoku. Ale přesto si myslím, že jsme jim to dnes hodně usnadnili a to vlastními hrubými chybami, které jsou neodpustitelné,“ zhodnotil utkání lodivod Trhového Štěpánova Zdeněk Kokta.

Branky: 38. Červeňák, 54. Lachout – 22. a 36. (z PK) Němec, 43. Suchan, 49. a 83. Novotný