Úvod » Komentáře zápasů

Referát venku 16. kolo OP

publikováno 18.04.2017 (aktualizováno 12.02.2024)

CHOCERADY – TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV 4:3

Domácí začali zápas parádně a vlažný Štěpánov brzy potrestali, když po brankách Tůmy a Pavlíčka již v 9. minutě vedli 2:0 a ještě nastřelili tyč z přímého kopu. Poté se na hřišti trošku přiostřilo, hosté si vytvořili několik standardních situací a dokázali do poločasu vyrovnat.

Jenže domácí opět v druhé půlce vstřelili rychlý gól a tlačili se dále do útoku. Pavlíček mohl rozhodnout, střela se mu však nevydařila, hosté vybojovali balón a ukázkovým brejkem srovnali na 3:3. Vítězství tak nakonec Choceradům vystřelil Klír, když k němu propadl míč po standardce.

V závěru se snažili hosté vyrovnat, ale to se jim již nepodařilo.

Nervózní zápas pak ukončila vzájemná strkanice a červená karta pro hostujícího Petřinu.

Branky: 2. Tůma, 9. Pavlíček, 48. Mařinec, 80. Klír – 21. Mach, 35. M. Jakoubek, 73. Petřina.

Rozhodčí: Malý.

ČK: 90. + 2. Petřina (TŠ).