Reportáž doma 23. kolo OP

publikováno 29.05.2017 (aktualizováno 12.02.2024)

TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV – DOLNÍ KRALOVICE 3:0

Začátek utkání byl vyrovnaný.

Ojedinělá sporná situace přišla ve 20. minutě, kdy byla domácím nejdříve uznána branka hlavním rozhodčím, která následně byla odvolána na popud asistenta rozhodčího Berendy pro ofsajd.

Následně již začali otěže zápasu přebírat domácí hráči, kteří se tlačili do útoku a tím si vytvářeli i šance Vobeckým, Hlaváčkem, Bernáškem, proti kterým stál v brance famózní brankář hostí Doležal.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním a nasazením a v 53. minutě po centru Vobeckého zahrál rukou ve vápně hostující Hanousek, jenž byl následně po druhé žluté kartě vyloučen.

Domácí exekutor Janoušek penaltu bezpečně proměnil – 1:0.

Od této chvíle bylo jen otázkou času, kdy se podaří Štěpánovským vstřelit další branky.

Oslabení hosté se soustředili jenom na bránění a do útoku nebyli v této fázi vůbec nebezpeční.

V 66. minutě se po závaru v šestnáctce hostů uvolnil Hlaváček a mazácky utaženou placírkou zvýšil na 2:0.

Domácí následnou převahu přetavili ještě ve třetí gól, když v 87. minutě, jako již po několikáté, po zranění nastoupivší žolík Kůžel, zpečetil Trhovoštěpánovskou zaslouženou výhru.

Utkání pod dohledem delegáta v poklidu odřídil sudí Hocek.

„Odehráli jsme nejlepší utkání jara, i když nám chybělo pět hráčů základní sestavy. Poslední dobou si myslím, že se všechno spiklo proti nám, tak jsme ukázali, jak na tom opravdu jsme, a nebýt asi nejlepšího brankáře v okresním přeboru, tak jsme mohli vyhrát dvouciferným výsledkem," zhodnotil utkání lodivod Trhového Štěpánova Zdeněk Kokta, jenž pochválil i brankáře Dolních Kralovic Jana Doležala, a ještě si přeje: „Doufám, že už jsme si to všechno přetrpěli a vrátíme se tam, kde jsme byli před rokem – pohoda v kabině a plutí na vítězné vlně."

Sestava Trhový Štěpánov:

Netolický – Staněk, Janoušek, Mach, Trpšovský (61. J. Kopecký) – Lachout, Pavel Vobecký, Hlaváček (88. Špička), Kudyn – Petr Vobecký (69. Kůžel), Bernášek

Sestava Dolní Kralovice:

J. Doležal – Kotrč, Bystričan, Lebeda (75. Kotýnek), Malina, Marušák, Vošický, Roháč (46. L. Doležal), Vrkoslav, Hanousek, Zubec

Kategorie: fotbal

Návštěv: 33194