publikováno 14.06.2017 (aktualizováno 12.02.2024)

VRCHOTOVY JANOVICE – TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV 5:1

Utkání za velkého vedra se odehrálo v poklidném tempu.

Domácí byli vidět více na míči, hosté pozorně bránili.

Skóre otevřel ve 13. minutě Rezek, který z přímého kopu překvapil brankáře Netolického.

Do další šance se dostal Střihavka, jeho střelu vyrazil brankář před Němce, který pálil do obránce na brankové čáře.

Hosté zahrozili ve 35. minutě z rohového kopu, ale tečovaný míč si cestu do sítě nenašel.

Stav zápasu se měnil v závěru poločasu, když si na míč z přímého kopu Slabého z levé strany naběhl Hrdlovič a hlavou zacílil přesně – 2:0.

Úvod druhého poločasu domácí nezaspali.

Ve 48. minutě se po kombinaci s Němcem prosadil ve velkém vápně Zeman – 3:0.

O deset minut později poslal Suchan prudký centr do vápna a obránce Staněk si v tísni vsítil vlastní gól – 4:0.

V 69. minutě si domácí neodpustili v defenzívě malou chybičku, kterou potrestal Červeňák parádní střelou do šibenice – 4:1.

Poslední slovo patřilo ale Janovickým.

V 76. minutě vlétl do otevřené štěpánovské obrany Zeman, před brankou našel nabíhajícího Němce, který do prázdné branky upravil na konečných 5:1.

Branky: 13. Rezek, 45. Hrdlovič, 48. Zeman, 58. vlastní Staněk, 76. Němec – 69. Červeňák.

Rozhodčí: Černý.